Masterteknik Bilişim Hizmetleri, Bilgisayar Dünyasına Açılan Kapınız

  • Adres:
    Adnan Menderes Mahallesi Atatürk Caddesi Dr. Metin Taner Sitesi Özlem Apartmanı B Blok Zemin Kat - OSMANİYE
MASTER TEKNİK BİLİŞİM HİZMETLERİ KURUMSAL

Bilgisayarların oluşabilecek donanım veya yazılımsal sorunlarının giderilmesi için verilen destek hizmetidir. Bilgisayarlarda oluşan teknik sorunlarında öncelikle tüm sistem genel olarak incelenir arızalı parça veya yazılım tespit edilir ve gerekli teknik müdahale gerçekleştirilir. Bu müdahaleler kimi zaman arızalı parça onarım işlemi görerek çözülür, bazen de arızalı parça değiştirilir. Yazılım komple kaldırılabilir, onarılabilir veya sorun yaratan yazılımı etkileyen diğer etkenler tespit edilerek ilgili etkenler ortadan kaldırılır. Firmamız hem Şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve Notebook tamiri ve Güvenlik sistemleri hizmeti vermektedir. 

Bilgisayar tamir hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların bilgisayar tamiri ekibimiz tarafından yerinizde yada Osmaniye Master Teknik Bilişim hizmetleri servisinde tamiri ve yenilenmesi gerçekleştirilir. Gezici araçlarımız ile cihazınızı yerinizden alıyor, arızasını tespit ediyor, onarım için size ayrıntılı bir rapor sunarak onayınızı istiyoruz. Onay verilmediği takdir de, hiçbir ücret talep etmeksizin cihazınızı adresinize iade ediyoruz. 

Firmamızın çizgisi kuruluşundan bu yana anahtar teslimi projeler yönünde olmuştur. Danışmanlık, uygulama yazılımları , web tasarımları, Pc’lerden Server’a multimedia donanımlardan sarf malzemesine kadar uzayan geniş bir donanım ve yazılım yelpazemiz mevcuttur.Destek Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri, bilişim teknolojileri alanındaki uzmanlığını, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle bütünleştirerek kurumsal firmalara her türlü donanım ve yazılım ürünlerinin satış, pazarlama, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir. 

Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri bünyesinde kazandığı tecrübeleri paylaşmak, sertifikalı uzmanları ile firmalara hizmet vermek ve kısa vadede Türkiye’nin önde gelen yazılım ve danışmanlık şirketi olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelere taşıyan iş performanslarını artırarak maliyetlerini düşüren nitelikli çözümlerle değerler yaratmaktır. 

Teknik kadrosu ile birlikte network ağları ve hardware alanında anahtar teslim sistemler kurmakta, bunları yazılım ve teknik bakım anlaşmaları ile desteklemektedir. Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Ayrıca Osmaniye'de Bilgisayar Tamircisi,Monitör Tamircisi,Tablet Tamircisi,Notebook tamircisi,Yazıcı Tamircisi,Toner Dolumu,Osmaniye 2 El Bilgisayar,Notebook ( Masaüstü-Dizüstü-Laptop) Alım satım,Osmaniye Bilgisayar yerinde Servis Hizmetleri,Osmaniye Özel bilgisayar servisi,Güvenlik sistemleri Bakım onarım Arıza Kurulum Hizmetleri,İnternet ve Ağ problemleri Kablolama Sistemleri,Osmaniye Notebook Yedek parça,Osmaniye Masaüstü yedek Parça, Ağ sistemleri Kurulum Arıza, Notebook (Laptop-Dizüstü-Minibook) Şarj (adaptör)aletleri Tamir ve Değişimi, Sistem ( Format ) Kurulumu Ve Daha bir çok alanda Hizmetinizdeyiz