Masterteknik Bilişim Hizmetleri, Bilgisayar Dünyasına Açılan Kapınız

  • Adres:
    Adnan Menderes Mahallesi Atatürk Caddesi Dr. Metin Taner Sitesi Özlem Apartmanı B Blok Zemin Kat - OSMANİYE

Master teknik Bilişim Sistemleri Güvenlik Kamera ve alarm sistemleri en uygun ve en kalite şekilde kurumu yapılır, ücretsiz keşif Yapılmaktadır. Güvenlik kamera sistemi nedir. Malınızın,Canınızı olası tehlikeleri görüntü altına alıp saklar, Kısacası Güvenilir dosttur. tabi ki belli başlı çeşitleri mevcuttur.1- Analog Kamera : Görüntü kalitesi 480p dir. Nesilen göre eskidir. Halen günümüzde kullanılmaktadır. ;Yavaş Yavaş Piyasadan düşmektedir.

 2- AHD Analog HD Kamera Nedir?
AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir. Tabikide piyasada bir çok çeşit ve marka bulunmaktadır .

Ayrıca analog sistemle aynı kablo çeşidini kullandığı için müşteriye fazla maliyet çıkarmadan eski sistem üzerinden de çalışmaktadır. bunun yanı sıra yeni nesil kayıt cihazlarının bir çok modeli ( AHD Modeller ) Eski sistem olan analog sitemi desteklemektedir. Şu anlamada var olan Ahd kayıt cihazınıza analog kamera taka bilirsiniz Ahd sistemin maliyeti piyasa ortalarında olduğundan dolayı piyasa hakimdir. çok kullanılmaktadır.

Fiyat almak veya ücretsiz keşif yaptırmak ve sorularınız için whatsaap butonundan veya iletişim sayfamızdan diğer iletişim kanalları ile bize ulaşabilirsiniz

 3- İP KAMERALAR :
IP Kamera, üzerinde bulunan sensörler sayesinde görüntüyü yakalayıp bu görüntüleri dijital veriye çevirdikten sonra ağ (network) yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcılara ileten görüntüleme sistemidir. İp Kameraların genel özellikleri; Çalışması için kart, kayıt cihazı vb. çeşitli aparatlara gerek duymayan ileri kamera teknolojisidir. İnternet ve network üzerinden erişim sağlanabilir. IP kameralar, kullanım türlerine göre kablolu ip kamera ve kablosuz ip kamera olarak ayrılmaktadır. IP kameralar üzerinden gelen görüntü ve ses anlık olarak masaüstü / dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan izlenebilmektedir. IP kameralar, programlanabilir bir yapıya sahip olduklarından görüntü depolama, hareket algılama, alarm yönetimi (hırsız, yangın vb.) gibi fonksiyonlara sahiptir. IP kameraların çalışma sistemi, temel olarak yakaladığı görüntüyü kullanıcıya anlık olarak iletmektir. Bu iletimde öncelikle ip kameranın lens ve sensörlerinde oluşan görüntü elektrik sinyaline çevrilir. Bu elektrik sinyali, ip kameranın içinde dahili olarak bulunan işlemciye iletilir. İşlemci analog olan bu elektrik sinyalini dijital sinyale dönüştürür. Dijital sinyal, kayıt altına alınabileceği gibi kameraya dahili veya harici olarak bağlı network, ftp server, web server, smtp client üzerinden yayınlanması da mümkündür.

Maliyetleri yüksek olduğundan bölgesel olarak bakarsak Osmaniye'de fazla yaygın değildir. Kullandığı kablo Farklı kablo olduğundan dolayı analog veya Ahd sistem kullanılan her hangi bir yerde kullanımı açısından komple tesisat çekilmesi mecburidir. Bu yapılan işte ise artı maliyet olmaktadır.


Eğer sizde Osmaniye'de bulunan iş yerinize, binanıza ve yayla evinize güvenlik-alarm kamera sistemi kurdurmak istiyorsanız ücretsiz keşif için bizi arıya bilir veya whatsap butonundan ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Güvenlik- Alarm Sistemleri
TELEFON: 0534 212 30 05 
E-MAİL info@osmaniyetamircim.com


#Osmaniye 2 El bilgisayar alınır.#Osmaniye Bilgisayar #Osmaniye bilgisayar tamircisi#Osmaniye bilgisayarcı# Osmaniye tamircim.com#Osmaniye Notebook Anakart tamir#Osmaniye monitör Tamir#Osmaniye yazıcı Tamir ve toner Dolum#Osmaniye Güvenlik Sistemleri #Osmaniye ikinci El Bilgisayar notebook-Dizüstü-Laptop Alınır ve satılır#Osmaniye Tablet Tamir#Osmaniye Yerinde Servis Hizmetleri#Osmaniye Notebook Yedek parça #osmaniye Anakart Tamir