Masterteknik Bilişim Hizmetleri, Bilgisayar Dünyasına Açılan Kapınız

  • Adres:
    Adnan Menderes Mahallesi Atatürk Caddesi Dr. Metin Taner Sitesi Özlem Apartmanı B Blok Zemin Kat - OSMANİYE

10/10/2019

Osmaniye Dell N5010 Kasa menteşe Arızası

Master teknik bilişim Hizmetleri olarak Osmaniye'de Her türlü Dizüstü ( Notebook-Laptop-Netbook ) bilgisayarların Kasa Kırıkları Menteşe Değişimleri Anakart Onarım ve tamiratları garanti işçilik ve uygun fiyat politikası ile yapılmaktadır. 

Osmaniye'de Kasa menteşe arızası ile bize gelen DELL 5010 model dizüstü (laptop-Notebook-Netbook) bilgisayarın kasa menteşesini firmamıza kırık bir şekilde gelmişti. Müşterimizin tamir talebi başarılı bir şekilde tamamlanarak söz konusu ürünü müşterimize teslimi gerçekleştirdik. 

Aşağıda dizüstü bilgisayarın ilk gelmiş olduğu halinin fotoğrafı ve tarafımızdan işlem yapıldıktan sonraki fotoğrafı yer almaktadır. 


Her notebook kullanıcısının başına gelen bir sorundur kasa menteşe kırılması belki çalışma olarak bilgisayarınıza bir zarar vermiyor gibi görünse de estetik ve görüntü olarak kötü bir görüntü oluşmasına sebeb veriyor. Ayrıca eğer kasa menteşe kırılmasını tamir etmezseniz data kablolarına zarar vererek anakartınızda arızaya sebeb verecek duruma bile gelebilirsiniz.

Eger sizde Dizüstü Bilgisayarınızda (Laptop-Dizüstü-Notebook) Bilgisayarlarınızda Kasa menteşe ile ilgili Sıkıntılar Yaşıyor ve yaşadığınız bu sorunu gidermek istiyorsanız Osmaniye'de Faaliyet gösteren Master Teknik Bilişim Hizmetleri Firmamızda Bilgisayarlarınızın Kasa menteşe Onarımını Tamirat Değişimlerini ve Anakart Onarım Tamiratlarını Yaptırabilirsiniz. 


Bize Ulaşın  Master Teknik Bilişim Hizmetleri 

ADRES: Adnan Menderes Mahallesi Atatürk caddesi Dr. Metin Tamer Sitesi Özlem Apt. Zemin Kat - OSMANİYE 

TEL: 0534 212 30 05 

Osmaniye DELL Notebook, Osmaniye bilgisayar , Osmaniye bilgisayar Tamircisi,Osmaniye Dell 5010 Notebook Yedek parça,Osmaniye Dell Kasa Menteşe, Osmaniye Dell Notebook Servisi, Osmaniye bilgisayar Servisi, Osmaniye Bilgisayar yedek parça, Osmaniye Dell Notebook Ekran, Osmaniye Dell notebook Batarya, Osmaniye Dell notebook klavye, Osmaniye Dell notebook yedek parça. Osmaniye Bilgisayar Servisi,Osmaniye Bilgisayar Tablet servisi, Osmaniye anakart tamircisi, Master Teknik Bilişim Hizmetleri Osmaniye notebook tamiri alanında lider firmadır. Gerek tecrübesi gerek fiyat politikası ile her türlü Dizüstü ( Notebook-Laptop-Netbook ) bilgisayarların Kasa Kırıkları Menteşe Değişimleri garantili bir şekilde yapmaktadır.