Masterteknik Bilişim Hizmetleri, Bilgisayar Dünyasına Açılan Kapınız

  • Adres:
    Adnan Menderes Mahallesi Atatürk Caddesi Dr. Metin Taner Sitesi Özlem Apartmanı B Blok Zemin Kat - OSMANİYE

22/12/2018

Dell 3521 Notebook Genel Bakım

Master Teknik Bilişim Hizmetleri Dell 3521,5521 Notebook Genel Bakım

Osmaniye'de Müşterimizden Dell 3521, 5521 notebook(Laptop-Dizüstü) Bilgisayarım Fanın'dan ses geliyor şikayeti ile bize başvurmuştur.

Cihazı Öncelikle Büyük bir titizlik ve itina ile sökülmüştür. Fanın ızgarasının dolu olduğu görülmüştür. ayrıca fanın pervanesinde boşluklar oluşmuştur. öncelikle fan ızgarası temizlenmiş daha sonra pervanesi çıkartılarak temizlemiş yağlanmış işlemci macunları yenilenmiştir.

Daha sonra Bilgisayar büyük bir titizlik ve itina ile toplanmış, temizlenmiş müşterimize teslim edilmiştir. müşterimiz Kısa zamanda dönülmesi ve uygun fiyat verilmesinden dolayı memnuniyetini bildirmiş teşekkür ederek cihazını teslim almıştır.

TESLİMATI

DELL 3521,5521 Bilgisayarının Tamiratı ve Genel bakımı için biz Master Teknik Bilişim Hizmetlerini tercih eden Müşeterimize  Master teknik Bilişim Hizmetleri olarak teşekkür ederiz. 

Eğer sizde Osmaniye'de faaliyet göstermekte olan firmanıza  (Laptop-Dizüstü-Notebook-Masaüstü) Bilgisayarlarınızın Onarımlarını ve tamiratlarını yaptırmak isterseniz bize ulaşın#Osmaniye 2 El bilgisayar alınır.#osmaniye Bilgisayar #osmaniye bilgisayar tamircisi#osmaniye bilgisayarcı# osmaniye tamircim.com#Osmaniye notebook anakart tamiri#Osmaniye Monitör tamir#Osmaniye yazıcı Tamir ve Toner Dolumu #Osmaniye Güvenlik Sistemleri#Osmaniye 2 el bilgisayar Notebook-Laptop-Dizüstü -Masaüstü Alınır Satılır#Osmaniye Tablet Tamir#Osmaniye Yerinde Servis Hizmetleri#Osmaniye Notebook yedek Parça#Osmaniye Anakart Tamir#Osmaniye Bilgisayar Firmaları